دوره رایگان آموزش وردپرس + ویدیو آموزشی

در حال حاضر بسیاری از کسب و کار ها اینترنتی شده اند و عده ای از کسب و کارها نیز هنوز به روش سنتی عمل میکنند. در دنیایی که زندگی می کنیم باید این را بپذیریم که همه چیز توسط کامپیوتر ها در حال توسعه است و ما هم مانند رودخانه ای که در جریان است باید برای بقا در دنیای کسب و کار ها به این جریان بپیوندیم. برای شما فرقی نمی‌کند مدیر یک کسب و کار باشید یا بخواهید به عنوان یک طراح سایت فعالیت کنید، گذراندن این دوره آموزش رایگان وردپرس به شما کمک خواهد کرد. در ادامه با برخی از ویژگی های این دوره آموزشی رایگان وردپرس آشنا شوید و یادگیری را شروع کنید.

CMS یا سیستم مدیریت محتوا

CMS یا سیستم مدیریت محتوا در اصل به ما کمک می‌کند تا بدون داشتن دانش برنامه نویسی، بتوانیم وبسایت دلخواه خودمان را طراحی و اجرا کنیم. در حال حاضر CMS های مختلفی در جهان وجود دارند مانند وردپرس، جوملا، دروپال و … اما باید همینجا بگوییم که وردپرس قدرتمند ترین و محبوب ترین سیستم مدیریت محتوا است. در ادامه آموزش وردپرس به قابلیت های شگفت انگیز این سیستم مدیریت محتوا خواهیم پرداخت.

آموزش وردپرس

معرفی کلی وردپرس

از سال ۲۰۰۲ گروهی از برنامه نویسان جهان تصمیم گرفتند تا سیستمی را بوجود بیاورند که برای طراحی و پیاده سازی وبسایت نیاز به دانش برنامه نویسی و یادگیری کدنویسی با زبان های مختلف نباشد و کاربران بتوانند برای خودشان و دیگران به راحتی وبسایت طراحی کنند. نام این سیستم مدیریت محتوا را “وردپرس” گذاشتند. وردپرس کاملا رایگان است و این امکان را به شما میدهد تا بتوانید در سریعترین زمان ممکن و به راحتی هرچه تمام وبسایت خودتان رو در عرض چند دقیقه بالا بیاروید. برای اطلاعات بیشتر در مورد وردپرس میتوانید مقاله وردپرس چیست را مطالعه کنید.

در این دوره آموزش وردپرس به صورت رایگان چه چیزی هایی می‌آموزیم؟​

در دوره آموزش رایگان وردپرس شما ابتدا با مفاهیم اولیه وردپرس آشنا خواهید شد. پس از آشنایی با این مفاهیم اولیه مثل ثبت و خرید دامنه، خرید هاست، آشنایی با فضای کلی وردپرس و … کار با وردپرس آغاز خواهد شد. کار با وردپرس با نصب وردپرس برروی لوکال هاست آغاز خواهد شد و در پایان این دوره آموزشی رایگان شما قادر خواهید بود هر وب سایت وردپرسی را طراحی کنید و از این راه به درآمد برسید.

پیش‌نیاز های دوره آموزش رایگان وردپرس چیست؟

بسیار از افراد گمان می‌کنند که برای طراحی سایت نیاز به دانش برنامه نویسی است. این باور تا سالیان پیش درست بود اما با گسترش CMS ها از جلمه وردپرس شما نیاز به هیچ‌گونه دانش برنامه نویسی ندارید. تنها پیش‌نیاز این دوره آموزشی صبور بودن و داشتن پشتکار است. این دوره آموزشی برای افراد مبتدی تا متوسط طراحی و تولید شده است اما سطح کیفی دوره به قدری بالا است که شما می‌توانید بهترین وب سایت های وردپرسی را تنها با گذراندن این دوره رایگان وردپرس طراحی کنید.

هزینه طراحی سایت با وردپرس چقدر است؟

شما پس از گذراندن این دوره رایگان آموزش وردپرس قادر خواهید بود با کمترین هزینه وب سایت خود را طراحی کنید. چرا از لفظ رایگان استفاده نکردیم؟ زیرا زمانی که این آموزش رایگان وردپرس را به صورت کامل فرابگیرید، برای نمایش وب سایت خود در گوگل نیاز به یک فضای میزبانی دارید و این فضای میزبانی دارای هزینه هایی برای شما است. اما نگران هزینه ها نباشید زیرا شما برای شروع هزینه ای بیش از ۲۰۰ هزار تومان نخواهید داشت.

جلسات دوره رایگان آموزش وردپرس

دیدگاهتان را بنویسید