خدمات طراحی اپلیکیشن موبایل

در دنیای پر فراز و نشیب فناوری، اپلیکیشن‌های موبایل به عنوان ابزاری قدرتمند و جذاب برای برقراری ارتباط با مشتریان و کسب و کارها شناخته می‌شوند. با طراحی اپلیکیشن موبایل حرفه‌ای، شما می‌توانید تجربه کاربری بی‌نظیری را برای مخاطبان خود ایجاد کنید و به صورت مستقیم با آن‌ها در تماس باشید.

تیم طراحی اپلیکیشن موبایل وبداتیس، با بهره‌گیری از دانش فنی و تخصصی خود، آماده است تا شما را در طراحی و پیاده‌سازی اپلیکیشن‌های اندروید و iOS، همراهی کند. از طریق این اپلیکیشن‌های هوشمند، شما قادر خواهید بود با مشتریان خود ارتباط مستقیم برقرار کنید، خدمات و محصولات خود را به اشتراک بگذارید و در معرض دید مخاطبان بیشتر قرار بگیرید. همچنین با اتصال اپلیکیشن موبایل خود به وبسایت، به راحتی می‌توانید خدمات و محصولاتتان را به تمامی کاربران نمایش داده و تجربه‌ای یکپارچه بین وبسایت و اپلیکیشن را برای کاربران فراهم کنید.

طراحی اپلیکیشن موبایل

چرا طراحی اپلیکیشن موبایل ؟

چرا باید برای کسب و کارمان اپلیکیشن موبایلی داشته باشیم ؟

با استناد به آمارهای جهانی و کشورهای مختلف، استفاده از اپلیکیشن‌های موبایل به شدت در حال افزایش است. بیشتر مردم در سراسر جهان از امکانات و سرویس‌های ارائه شده توسط اپلیکیشن‌های موبایل استفاده می‌کنند. همچنین، از نظر جغرافیایی، طراحی اپلیکیشن‌های موبایل در کشورهای مختلف نیز در حال رشد است. به عنوان مثال، در سال ۲۰۲۲، در کشور آمریکا، بیش از ۸۵٪ افراد بالای ۱۸ سال از اپلیکیشن‌های موبایل استفاده می‌کنند. این آمارها نشان می‌دهد که با طراحی و توسعه اپلیکیشن موبایل، شما قادر خواهید بود تا به یک بازار بزرگ و رو به رشد دسترسی پیدا کنید و با مشتریانتان در سراسر جهان به صورت مستقیم و مؤثر در ارتباط باشید.

تجربه کاربری منحصر به فرد در طراحی اپلیکیشن

تجربه کاربری منحصر به فرد در طراحی اپلیکیشن

.

..

.

.

.

.

 

راه اندازی کسب و کار با طراحی اپ موبایل

.

.

 

.

..

 

.

راه اندازی کسب و کار آنلاین با طراحی اپ موبایل

مراحل طراح اپلیکیشن موبایل

تمامی اپلیکیشن هایی که شما در گوشی موبایل خود مشاهده و نصب می‌کنید، همگی قبل از انتشار مراحل آماده سازی را طی کرده‌ند. امروزه راه‌اندازی اپلیکیشن پروسه تخصصی خود را دارد اما قطعاً سختی کار بعد از انتشار اپلیکیشن است. جایی که شما باید در بازار و بین مخاطبین هدف خود برتری پیدا کنید و با بدست آوردن اعتماد و اطمینان کاربران آنها را ترغیب به نصب اپلیکیشن خود کنید. برتری در بازار پررقابت داخلی و بین المللی کار دشواری است زیرا دیگر ما در اپلیکیشن مفهومی بنام سئو که در طراحی سایت وجود داشت، نداریم! به همین علت ما در وبداتیس به صاحبین کسب و کار این نکته را یادآوری میکنیم که شما باید قبل از طراحی اپلیکیشن، وبسایت خوبی داشته باشید و تعدادی کاربر آماده و وفادار در دنیای مجازی بدست آورده باشید؛ تا وقتی اپلیکیشن شما آماده و منتشر شد، بازاریابی اولیه و تعداد نصبی خوبی دریافت نمایید. با ما همراه باشید تا در ادامه مراحل طراحی اپلیکیشن اختصاصی را مرور کنیم.

مرحله طراحی اپلیکیشن: مستندات پروژه

تحلیل و بررسی مستندات پروژه

مرحله اول

در این مرحله، تیم توسعه اپلیکیشن با دقت مستندات پروژه را مورد بررسی و تحلیل قرار می‌دهد. این اقدام به منظور درک کامل از نیازهای کاربران و اهداف پروژه صورت می‌گیرد. تحلیل مستندات پروژه شامل مطالعه مستندات مربوط به قابلیت‌ها، منطق کسب و کار، فرایندها و نیازمندی‌های سیستم است.

مرحله دوم طراحی اپلیکیشن: طراحی رابط کاربری Ui Design

طراحی رابط کاربری اپلیکیشن (Ui Design)

مرحله دوم

در بخش طراحی رابط کاربری یا همان رابط گرافیکی (Ui & Ux) طراحان وبداتیس، پس جلسات و گفتگوهای نهایی با استفاده از ایجاد سیستم ناوبری منطقی و کاربرپسند، طراحی صفحات و فرم‌ها، انتخاب رنگ‌ها، فونت‌ها و المان های گرافیکی طرح پروژه را تکمیل می‌کنند. طرح رابط کاربری پس از پایان، توسط کارفرما تأیید و سپس نسبت به زمان‌بندی پروژه تحویل توسعه دهندگان خواهد شد.

مرحله سوم طراحی اپلیکیشن: توسعه و برنامه نویسی اپ

توسعه و برنامه نویسی اپ

مرحله سوم

در این مرحله، پس از تکمیل طرح گرافیکی پروژه، تیم توسعه اپلیکیشن به برنامه‌نویسی و توسعه قسمت‌های مختلف اپ می‌پردازد. این بخش شامل نوشتن کدهای برنامه، اتصال به پایگاه داده، ایجاد عملکردهای مورد نیاز، و ایجاد امکانات و قابلیت‌های خاص است که بیشترین زمان پروژه به این مرحله اختصاص می‌یابد.

مرحله چهارم طراحی اپلیکیشن: تست و ارزیابی اپ

تست و ارزیابی اپلیکیشن

مرحله چهارم

در این مرحله، تیم تستینگ و ارزیابان پروژه، کیفیت اپلیکیشن را بررسی می‌کنند. آن‌ها از تست‌های مختلفی استفاده می‌کنند تا اطمینان حاصل کنند که اپلیکیشن به درستی عمل می‌کند و هیچ خطا یا مشکلی وجود ندارد. همچنین، در این مرحله امکانات و عملکردهای اپلیکیشن از طریق نظرسنجی بهینه خواهد شد.

راه‌اندازی و پشتیبانی سرور

مرحله پنجم

در این مرحله، اپلیکیشن بر روی هاست یا سرورهای بهینه شده راه‌اندازی و مستقر می‌شود. در ادامه نکات مهمی همچون حجم سرور، میزان پردازش، ترافیک و عوامل مؤثر بر سرعت و کیفیت اپلیکیشن که در بحث هاست و سرور وجود دارد، بوسیله جلسات با کارفرما مورد بررسی قرار خواهد گرفت. در آخر نیز جهت اطمینان از عملکرد صحیح سرور، تست‌های نهایی صورت می‌گیرد.

انتشار اپلیکیشن

مرحله ششم

پس از طی مراحل قبلی و تست‌های نهایی، نوبت به انتشار اپلیکیشن در مارکت‌های اپ می‌رسد. بطور کلی در ایران برای سیستم عامل اندروید دو مارکت مهم بنام گوگل پلی استور و کافه بازار وجود دارد. در سیستم عامل IOS به علت وجود برخی تحریم‌ها امکان انتشار در مارکت اپ استور وجود ندارد اما به لطف واسطه‌هایی همچون سیب‌اپ، سیبچه، اناردونی و ... می‌توان به راحتی اپلیکیشن IOS را در این مارکت‌های ایرانی منتشر کرد.

مرحله هشتم طراحی اپلیکیشن: پشتیبانی فنی و توسعه اپلیکیشن

پشتیبانی فنی و توسعه اپلیکیشن

مرحله هفتم

در این مرحله، تیم توسعه اپلیکیشن و پشتیبانی فنی آژانس تبلیغاتی وبداتیس مسئول نگه‌داری و بروزرسانی با توجه به فرایند توسعه اپلیکیشن است. ما اینجا هستیم تا هرگونه خطا، باگ یا مشکل عملکردی اپلیکیشن را بررسی کرده و پس از انتشار نسخه جدید برطرف نماییم. همچنین بروزرسانی‌های نرم افزاری جدید و افزودن قابلیت‌ها و بهبود‌های جدید نیز در این مرحله صورت می‌گیرد.

آخرین پروژه های وبداتیس

در بخش زیر شما می‌توانید تعدادی از آخرین پروژه های انجام شده توسط تیم آژانس تبلیغاتی وبداتیس را مشاهده نمایید.

سوالات متداول

متداول ترین سوالات شما عزیزان
مدت زمان طراحی اپلیکیشن چقدر است؟

مدت زمان طراحی اپلیکیشن کاملا به نوع پروژه و کانسپت کاری شما بستگی دارد و هیچ زمان ثابت و مشخص شده ای وجود ندارد. هر پروژه نسبت به امکانات و قابلیت هایی که دارد برآورد زمانی میشود. این زمان شامل طراحی وایفریم، طراحی رابط کاربری گرافیکی و کدنویسی اپلیکیشن میشود.

هزینه طراحی اپلیکیشن چگونه محاسبه میشود؟

هزینه طراحی اپلیکیشن نیز مانند زمان، بستگی به نوع پروژه و امکانات و فیچر های درخواستی شما دارد. این ویژگی ها که در قالب یک مستندات طرح پروژه از طرف کارفرما ارائه میشود، مشخص کننده برآورد زمانی و هزینه طراحی اپلیکیشن است.

استفاده از اپلیکیشن بصورت آفلاین وجود دارد؟

دقت داشته باشید در اپلیکیشن هایی که ارتباط با سمت سرور خواهد صورت بگیرد نیاز به اتصال از طریق اینترنت خواهد بود وگرنه دریافت اطلاعات صورت نمیگیرد.. اما در اپلیکیشن هایی که نیاز مبرم به اینترنت کاربر نیست، نمایش بصورت آفلاین نیز وجود دارد

ایا در طراحی اپلیکیشن محدودیتی وجود دارد؟

در طراحی اپلیکیشن موبایل هیچ محدودیتی وجود ندارد مگر اینکه قابلیت یا فیچر درخواستی شما توسط سیستم عامل اندروید یا IOS پشتیبانی نشود.

منابع و سورس کد اپلیکیشن تحویل مشتری داده میشود؟

بله. تمامی منایع و سورس کدهای طراحی اپلیکیشن در قالب استاندارد و قابل توسعه هنگام اتمام پروژه به مشتریان عزیز تحویل داده میشود.

پشتیبانی وبداتیس چگونه است؟

همه پروژه های طراحی اپلیکیشن در وبداتیس شامل یکسال پشتیبانی فنی میشود. این پشتیبانی شامل مشکلات و موارد فنی مربوط به اپلیکیشن میشود و پشتیبانی محتوایی مانند انتشار محتوا در اپلیکیشن یا سایت به عهده کارفرما است.

چگونه میتوانم درخواست و سفارش خود را ثبت کنم؟

شما میتوانید در همین جا در قسمت بالای صفحه با ارسال شماره تماس خود، درخواست خود را ثبت کنید تا کارشناسان فروش شرکت با شما در کمترین زمان ارتباط گیرند.

تماس با ما

افتخار ما در وبداتیس همواره بر ارائه محتوای باکیفیت و خدمات ارزشمند برای راه اندازی بهتر کسب و کار اینترنتی و توسعه کسب و کار ها به روش آنلاین است. این برای ما بسیار مهم است که در هر موقعیتی که هستید چه کمکی میتوانیم به شما کنیم و همواره تلاش میکنیم تا از طریق مشاوره تخصصی قبل، حین و پس از اتمام کار مشکلات و موانعی که برای شما بوجود آمده است را حل کنیم. این شعار نیست بلکه چشم انداز و هدف ما خلق ارزش برای مشتریان عزیزمان بوده است. جهت مشاوره راه اندازی و توسعه کسب و کار آنلاین شما می‌توانید از طریق دکمه زیر اطلاعات خود را ثبت نموده یا از طریق شماره تلفن آژانس با ما تماس بگیرید.

ثبت درخواست ارتباط

اطلاعات خود را در فرم زیر وارد کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

در حافظه موقت کپی شد