طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی با بهترین امکانات

با گسترش اینترنت و آشنایی بسیاری از افراد با آن، روش های سنتی برای نوبت دهی منسوخ شده است. بهترین روش برای نوبت دهی، مشاوره آنلاین پزشکی و فروش لوازم پزشکی در طراحی سایت پزشکی با امکان ویژه است. ویژگی بسیار مهم طراحی وب سایت پزشکی، آشنایی کامل پزشک با بیمار و بیمار با پزشک است. در روش نوبت دهی نوین، اتلاف وقت بیمار و پزشک به حداقل می رسد و از صرف هزینه های مالی و زمانی جلوگیری می شود. در این مسیر ما در تیم طراحی سایت وبداتیس همراه شما هستیم.

طراحی سایت پزشکی

ویژگی های طراحی سایت پزشکی توسط وبداتیس

بهترین معیار برای انتخاب بهترین تیم طراحی وب سایت پزشکی

رزرو آنلاین نوبت

رزرو آنلاین وقت توسط بیمار

محاسبه آنلاین هزینه

فرمول نویسی هزینه رزرو نوبت

صفحه ساز حرفه ای

صفحه ساز اختصاصی برای قالب

واکنشگرا و رتینا

رسپانسیو و واکنشگرا

طراحی سایت پزشکی و ویزیت آنلاین

چرا وبداتیس را برای طراحی سایت پزشکی خود انتخاب کنیم؟

یکی از مواردی که علاوه بر نوبت دهی در طراحی سایت پزشکی شما قابل پیاده سازی است، معرفی و آشنایی بیمار با پزشک است. خدمات و نوع تخصص به همراه مشاهده سوابق تحصیلی و تجربی که در کارنامه پزشک وجود دارد، باید برای کاربر نمایش داده شود. در طراحی سایت پزشکی مهم ترین عامل در رضایت بیماران، داشتن وب سایت رسپانسیو، محیط کاربری بسیار ساده و مناسب برای هر شخص، نوبت دهی دقیق و بدون نقص و امکان اتصال وب سایت به اپلیکیشن موبایل است.

زمانی که وب سایت پزشکی شما مانند یک بدن دارای اعضای بی‌نقص باشد، بهترین عملکرد را خواهد داشت. تیم طراحی سایت وبداتیس با پشتوانه برنامه نویسان مجرب خود و تجربه طراحی انواع وب سایت از جمله طراحی سایت پزشکی تا انتهای این مسیر همراه شما است.

ویژگی ها و امکانات طراحی سایت پزشکی

امکانات بی‌نظیر طراحی سایت پزشکی وبداتیس

هاست قدرتمند

سرویس پرسرعت ایران

قالب پزشکی

طراحی مدرن و کاربر پسند

رزرو آنلاین وقت ملاقات

امکان نوبت دهی بصورت آنلاین

ساخت اسلایدر های زیبا

ساخت اسلایدر متحرک و جذاب

لیست آیکن های جذاب

معرفی گرافیکی خدمات

معرفی پزشکان

آشنایی و دیده شدن بهتر

همکاری ها و نمونه کارها

نمایش رضایتمندی مشتریان

تقویم رویداد ها

ارائه رویداد ها و اعلانیه ها

پرسش و پاسخ

بخش پرسش و پاسخ برای کابران

سازگار با انواع مرورگرها

کدنویسی بهینه و سازگار

جداول قیمت گذاری

ساخت جداول قیمت گذاری مختلف

پنل تنظیمات گسترده

تنظیمات امکانات و قابلیت ها

چه نکاتی در طراحی سایت پزشکی رعایت می‌کنیم؟

وب سایت به مانند بدن انسان درای پیچیدگی های بسیار زیادی است. وجود هر عضو در بدن و عملکرد بی نقص آن عضو سبب ادامه حیات انسان می‌شود. در وب سایت نیز، هر المان و هر عضو صفحه باید بسیاری از اصول را دربرداشته باشد تا یک وب سایت بتواند به سودآوری و جذب مشتریان بیشتر شود.

طراحی سایت پزشکی رسپانسیو و واکنش دقیق همان عملکرد خوب هر المان است. ما به هنگام طراحی سایت پزشکی شما تمام این اصول را به نحو احسنت رعایت می کنیم. علاوه بر این نکات داشتن شرعت بالای لود در سایت پزشکی اهمیت بسیار بالایی دارد، که این موارد به هنگام طراحی سایت پزشکی شما رعایت خواهد شد.

طراحی سایت پزشکی و دکتر

انواع سایت پزشکی

انواع وب سایت پزشکی طراحی شده با بهترین قیمت

طراحی سایت پزشکی نمونه کار

برخی از سایت های پزشکی به مانند سایت های پزشکی جراحی زیبایی نیازمند نمایش نمونه کار به بیماران خود هستند. با وبداتیس نمونه کار های بی‌نظیر خود را بهترین روش به نمایش بگذارید

طراحی سایت نوبت دهی پزشکی

مرسوم ترین نوع سایت پزشکی، سایت نوبت دهی پزشکی است. با استفاده از سیستم نوبت دهی آنلاین وبداتیس نوبت دهی مطب خود را به ما بسپارید و بدون هیچ دغدغه ای به معالجه بپردازید

طراحی سایت لوازم پزشکی

هر بیماری پس از معالجه توسط پزشک، نیازمند تهیه لوازم پزشکی مورد نیاز خود است. هر پزشکی با طراحی سایت لوازم پزشکی می تواند نیاز تمام بیماران خود را برطرف کند

طراحی سایت پزشکی مشاوره آنلاین

با ارائه مشاوره به سادگی هر بیماری را معالجه کنید. در این روش محدودیت های فاصله از بین خواهد رفت و شما می توانید هر بیماری را از منزل یا مطب خود معالجه کنید

مراحل طراحی وب سایت پزشکی

قدم به قدم تا ساخت مطب آنلاین شما

نیاز سنجی و ارائه طرح اولیه سایت پزشکی

در تیم حرفه ای طراحی سایت پزشکی وبداتیس، ابتدا نیاز شما مورد بررسی و تحلیل قرار می گیرد. پس از این گفگتو و تحلیل، طراحی اولیه مطل آنلاین به مشتری ارائه می شود

تایید طرح اولیه وب سایت پزشکی

پس از ارائه طرح اولیه وب سایت پزشکی ، این طرح به کارفرما ارائه می شود. پس از تایید این طرح اولیه، شرکت طراحی سایت وبداتیس، در سریع ترین زمان ممکن پروژه طراحی سایت را آغاز می کند

ارائه نسخه آزمایشی و رفع نیاز های کارفرما

پس از طراحی سایت، یک نسخه آزمایشی به کارفرمای محترم ارائه می شود. کار فرما با بررسی دقیق وب سایت پزشکی ارائه شده، مشکلات دیده شده را گزارش می دهد و این مشکلات به سرعت رفع خواهند شد

پشتیبانی سایت پزشکی شما به مدت ۱ سال

پس از طراحی وب سایت پزشکی شما توسط تیم حرفه ای وبداتیس، به مدت ۱ سال از وب سایت شما پشتیبانی خواهد شد. این پشتیبانی همه جانبه می تواند به رشد کسب و کار شما کمک شایانی کند

اقدامات لازم پس از طراحی سایت پزشکی

جذب ترافیک از مهم ترین عوامل فروش در کسب و کار اینترنتی است. پس از آنکه وب سایت پزشکی خود را طراحی کردید، نیازمند دیده شدن و جذب مشتری هستید. برای دیده شدن در نتایج گوگل و ارتباط ساده‌تر با بیماران خود، تولید محتوا و سئو وب سایت قدم بعدی برای شما است.

تولید محتوا هدفمند و اصولی، علاوه بر افزایش مشتریان و بیماران باعث شناخته‌تر شدن شما می شود. پس از انجام تولید محتوا قدم بعدی برای شما، سئو صحیح و اصولی وب سایت است. ما در تیم فنی طراحی سایت وبداتیس در این مسیر همراه شما خواهیم بود. 

قیمت طراحی سایت پزشکی

پلن های قیمتی طراحی وبسایت پزشکی بوسیله سیستم مدیریت محتوا وردپرس

پلن برنزی طراحی سایت پزشکی

قابلیت ها و امکانات پلن برنزی

پلن نقره ای طراحی سایت پزشکی

قابلیت ها و امکانات پلن نقره ای

پلن طلایی طراحی سایت پزشکی

قابلیت ها و امکانات پلن طلایی

سوالات متداول

متداول ترین سوالات شما عزیزان
آیا طراحی سایت ما در آینده قابل ارتقاء است؟

بله کاملا. تمامی وبسایت هایی که در مجموعه وبداتیس طراحی و اجرا میشوند، از نظر توسعه و ارتقاء انعطاف پذیری فوق العاده ای دارند.

آیا بعد از پایان کار آموزشی به مشتری داده میشود؟

بله همینطور است. به هنگام تحویل پروژه، آموزش ویدئویی کار با پنل مدیریت وبسایت و همچنین آموزش حضوری کار با قسمت های مختلف سایت به مشتریان عزیز ارائه میشود.

پشتیبانی بعد از پایان طراحی سایت چگونه است؟

پیشتبانی طراحی سایت در مجموعه وبداتیس به مدت یکسال کاملا رایگان است. پس از یکسال، شما میتوانید این مدت زمان پشتیبانی را بصورت سالیانه یا ماهیانه تمدید نمایید. .

هزینه طراحی سایت چگونه محاسبه میشود؟

میزان تعرفه و هزینه طراحی سایت کاملا به نوع وبسایت و کانسپت کاری شما بستگی دارد و هیچ معیار یا قیمت مشخص و ثابتی در این زمینه نیست. مگر وبسایت هایی که با سیستم مدیریت محتوا مانند وردپرس طراحی و اجرا خواهند شد.

مدت زمان پیاده سازی سایت من چقدر است؟

مدت زمان طراحی و اجرا وبسایت شما به نوع وبسایت و قابلیت ها و امکانات درخواستی شما وابسته است. معمولا برای وبسایت هایی که با سیستم مدیریت محتوا پیاده سازی میشوند، از ۱۵ روز تا ۴۵ روز زمان طراحی و پیاده سازی است.

آیا میتوانم خودم سایتم را طراحی کنم؟

بله قطعا. هر کسی میتواند با اندک تجربه و تخصصی که در زمینه طراحی سایت و برنامه نویسی بدست می آورد، وبسایت خود را طراحی و پیاده سازی کند اما بهتر است که اینکار توسط افراد با تجربه و متخصص انجام شود تا در صورت بروز یک مشکل و یا موارد فنی، از خسارت های زمانی و مالی جلوگیری کرد.

آیا سیستم طراحی سایت شما وردپرس است؟

در شرکت وبداتیس، هر دو زمینه یعنی طراحی سایت اختصاصی (کدنویسی) و طراحی سایت بوسیله سیستم مدیریت محتوا "وردپرس" قابل انجام میباشد.

کدامیک مناسب تر است؟ وردپرس یا اختصاصی

این سوال یکی از رایج ترین سوالات در زمینه طراحی سایت به حساب می آید. پاسخ این است که انتخاب پلتفرم طراحی سایت کاملا به نوع وبسایت شما و قابلیت و فیچر های مورد نیازتان در سایت بستگی دارد. برای تصمیم گیری بهتر پیشنهاد میکنیم از مشاوره رایگان شرکت وبداتیس در این زمینه بهره مند شوید تا بتوانید درک بهتری برای این تصمیم گیری مهم داشته باشید.

در این میسر با شما هستیم!

افتخار ما در وبداتیس همواره بر ارائه محتوای باکیفیت و خدمات ارزشمند برای راه اندازی بهتر کسب و کار اینترنتی و توسعه کسب و کار ها به روش آنلاین است. این برای ما بسیار مهم است که در هر موقعیتی که هستید چه کمکی میتوانیم به شما کنیم و همواره تلاش میکنیم تا از طریق مشاوره رایگان قبل، حین و پس از اتمام کار مشکلات و موانعی که برای شما بوجود آمده است را حل کنیم. این شعار نیست بلکه چشم انداز و هدف ما خلق بیشترین ارزش برای کاربران و مشتریان بوده، هست و خواهد بود.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!

مشاوره رایگان

برای ثبت درخواست و مشاوره رایگان شماره همراه خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس گیرند.