پشتیبانی سایت

پشتیبانی سایت

پشتیبانی سایت ضروری‌ترین امر پس از طراحی سایت است. اهمیت پشتیبانی سایت به قدری بالا است که به جرعت می‌توان گفت هیچ وب سایتی بدون پشتیبان سایت حرفه ای نمی تواند به بقای خود ادامه دهد. اما وظایف پشتیبان سایت چیست؟

اگر به طور خلاصه بخواهیم بگوییم، پشتیبان سایت می تواند وب سایت شما را از نظر فنی، امنیتی، سئو و بهینه سازی برای موتور های جستجو و … پشتیبانی کند. تمام این امور، امور تخصصی هستند که نیازمند داشتن دانش و تجربه است. 

همانطور که اشاره کردیم، این امور نیازمند تخصص هستند، پس برای گرفتن بهترین نتیجه باید بهترین تیم پشتیبانی سایت را برای خود انتخاب کنید. برای شناخت یک تیم حرفه ای در ادامه با ما همراه باشید.

پشتیبانی وبسایت

نتیجه پشتیبانی حرفه ای سایت

تیم پشتیبانی حرفه ای، دلیلی برای پیشرفت کسب و کار شما است

تامین امنیت وبسایت

رفع تمام کد های مخرب و تامین امنیت وب سایت شما

رفع مشکلات فنی

حل مشکلات فنی و تخصصی در کمترین زمان ممکن

همیشه بروز هستید

بروز رسانی وب سایت شما و افزودن قابلیت های جدید

پشتیبانی چند بعدی

تیکتینگ، تماس ویدئویی و صوتی و چت آنلاین

وظایف تیم پشتیبانی فنی وب سایت

پشتیبانی سایت
وظایف تیم سئو و بهینه سازی

وظایف تیم پشتیبانی سئو و بهینه سازی وب سایت

کدام شرکت را برای پشتیبانی سایت خود انتخاب کنیم؟

در حال حاضر بسیاری از شرکت های طراحی سایت، خدمت پشتیبانی فنی سایت را نیز ارائه می دهند. به علت اهمیت این امر، در انتخاب پشتیبان سایت خود باید دقت کافی را داشته باشید. اما به هنگام انتخاب تیم پشتیبانی و نگه داری وب سایت خود به چه نکاتی باید دقت کنیم؟

ابتدا باید دقت داشته باشید که تیم پشتیبان وب سایت شما باید دانش کافی در این زمینه را داشته باشد. نکته دوم، تجربه است. هردو این موارد را می‌تواند از مشتریان آن مجموعه پیگیری کرد و متوجه آن شد.

اما اگر هنوز هم به دنبال پشتیبان وب هستید، و تیم خورد نظر خود را نیافته اید، ما در تیم پشتیبانی وب سایت وبداتیس همراه شما هستیم. در ادامه با قیمت و پکیج پشتیبانی وب سایت ما بیشتر آشنا شوید.

لیست قیمت و پکیج پشتیبانی سایت

قیمت خدمات پشتیبانی سایت ارائه شده توسط وبداتیس

پلن برنزی پشتیبانی سایت

۲.۹

میلیون تومان
/ بصورت ۶ ماهه

قابلیت ها و امکانات پلن برنزی

پلن نقره ای پشتیبانی سایت

۴.۹

میلیون تومان
/ بصورت ۶ ماهه

قابلیت ها و امکانات پلن نقره ای

پلن طلایی پشتیبانی سایت

۵.۹

میلیون تومان
/ بصورت ۶ ماهه

قابلیت ها و امکانات پلن طلایی

سوالات متداول

متداول ترین سوالات شما عزیزان
کدام شخص یا شرکت را برای پشتیبانی سایت انتخاب کنیم؟

انتخاب بهترین شرکت یا شخص از منظر شما باید بگونه ای باشد که میزان پتانسیل و عوامل و تیم فنی و تخصصی آن مجموعه را کاملا بررسی کرده و از انجام تعهدات مجری اطمینان لازم را بدست بیاورید.

برای سایت من چه پلن پشتیبانی مناسب است؟

این مورد کاملا بستگی به نوع سایت شما و کانسپت کاری شماست. شرایط وبسایت ها با یکدیگر کاملا متفاوت است. همچنین میزان بودجه شما در این تصمیم عامل مهمی محسوب میشود.

چه مواردی شامل پشتیبانی نمیشود؟

همانطور که در بالا اشاره کردیم، فقط موارد محتوایی مانند ثبت یا ویرایش محصول و یا مقاله در وبسایت به عهده تیم پشتیبانی نیست و به عهده کارفرما میباشد.

راه های ارتباطی با پشتیبانان وبسایت چگونه است؟

برای ارتباط با پشتیبانان وبداتیس میتوانید یکی از روش های تیکت، تماس تلفنی، ارتباط ویدئویی و یا چت آنلاین را انتخاب کنید.

میزان هزینه پشتیبانی چقدر است؟

هر کدام از پلن ها ویژگی مخصوص به خود را دارند ولی اجرای آنان در وبسایت های مختلف، کمی نیازمند بررسی و تحلیل درست است. بعد از بررسی وبسایت شما کارشناسان وبداتیس برآورد هزنیه خدمات پشتیبانی سایت را به شما اعلام خواهند کرد

برای پشتیبانی قرارداد منعقد میشود؟

بله قطعا! هر کدام از خدمات وبداتیس نیازمند عقد قرارداد میباشد. قرارداد خدمات پشتیبانی سایت پس از ارتباط با کارشناسان وبداتیس و اعلام برآورد ارسال خواهد شد.

چگونه میتوانم درخواست و سفارش خود را ثبت کنم؟

شما میتوانید در قسمت بالا با ارسال شماره تماس خود، درخواست خود را ثبت کنید تا کارشناسان فروش شرکت با شما در کمترین زمان ارتباط گیرند.

در این میسر با شما هستیم!

افتخار ما در وبداتیس همواره بر ارائه محتوای باکیفیت و خدمات ارزشمند برای راه اندازی بهتر کسب و کار اینترنتی و توسعه کسب و کار ها به روش آنلاین است. این برای ما بسیار مهم است که در هر موقعیتی که هستید چه کمکی میتوانیم به شما کنیم و همواره تلاش میکنیم تا از طریق مشاوره رایگان قبل، حین و پس از اتمام کار مشکلات و موانعی که برای شما بوجود آمده است را حل کنیم. این شعار نیست بلکه چشم انداز و هدف ما خلق بیشترین ارزش برای کاربران و مشتریان بوده، هست و خواهد بود.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!

مشاوره رایگان

برای ثبت درخواست و مشاوره رایگان شماره همراه خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس گیرند.