پشتیبانی وبسایت

پشتیبانی و به روز رسانی، ضروری ترین فعالیتی است که برای داشتن یک وبسایت پویا و کارآمد باید انجام دهید. به عبارت دیگر می توان گفت که به روز رسانی و نگهداری یک سایت، به مراتب با اهمیت تر از راه اندازی آن سایت است. وقتی شما برای خود سایتی راه اندازی می نمایید، بازدیدکنندگان سایت شما انتظار دارند که حداکثر اطلاعات به روز شده و مورد نیاز خود را از طریق آن بدست آورند.

خدمات پشتیبانی وبسایت

با گسترش حضور کسب و کارهای مختلف در دنیای مجازی از طریق طراحی وب، کسب اطمینان از خدمات نگهداری و پشتیبانی سایت یکی از ضروری ترین اقدامات و مهم ترین دغدغه های صاحبان مشاغل به شمار می رود. راه اندازی وبسایت یک روش ماندگار و کارآمد برای تبلیغات آنلاین محسوب می گردد، اما مطمئنا بعد از پباده سازی، نیاز به پشتیبانی سایت خواهد داشت. در بازه های زمانی مختلف لازم است تا یک نیروی متخصص به رفع خطاهای فنی احتمالی و اجتناب ناپذیر به وجود آمده بپردازد و البته پروسه پشتیبانی و نگهداری سایت های اینترنتی تنها به این مقوله محدود نمی شود و از جنبه های مختلفی می توان آنرا تامین نمود.

لیست خدمات پشتیبانی سایت

بارگذاری و آپلود محتوا

بهینه سازی از نظر سئو

طراحی عکس

رفع مشکل امنیتی و فنی

پاسخگویی تلفنی

مشاوره برای بهبود سایت

نصب انواع ماژول ها

پشتیبانی 24/7

طراحی و ریدیزاین صفحات

اپدیت cms ها و ماژول ها

گرفتن بک آپ به طور منظم

سیستم مدیریت یکپارچه

انواع پشتیبانی

محتوایی

به روز رسانی و نگهداری سایت در حالت ایده آل نیاز به صرف زمان و داشتن تخصص در زمینه ارسال مطالب بر روی سایت دارد. پشتیبانی محتوا در واقع کلیه فعالیت های مربوط به افزودن، تصحیح، زیبا سازی و مواردی از این دست می باشد که بر روی محتوای مندرج در سایت اعمال می گردد، شایان ذکر است موقعیت قرارگیری مطالب در وبسایت و نحوه درج آنها حتما باید توسط فردی با تجربه در زمینه پشتیبانی وب انجام شود.


این نوع پشتیبانی مربوط به امور هاستینگ و فضای میزبانی است. با توجه به اینکه اکثر شرکت های طراحی وبسایت، فضای هاستینگ را از شرکت های دیگر و به صورت جداگانه خریداری می کنند، تیم طراحی و توسعه ی وب داتیس کلیه خدمات دامین و هاستینگ را تحت پوشش خود دارد و مشتری به هیچ وجه درگیر تهیه فضای میزبانی وب نخواهد بود.

قالب

گاهی اوقات پیش می آید که یک شرکت در طول سال نیاز به تغییر بعضی از قسمت های قالب سایت، تصویر سازی و یا افزایش و کاهش تعداد صفحات وبسایت خود دارد. اعمال چنین تغییراتی قطعا نیازمند به یک تیم برنامه نویسی است. در چنین شرایطی با داشتن قرارداد پشتیبانی قالب، مشتری می تواند با پرداخت هزینه ای نسبتا ناچیز در طول یک سال، کلیه تغییرات مورد نظر را در اسرع وقت و با حداکثر هماهنگی با سایت مورد نظر انجام دهد.

یک پشتیبانی خوب باعث جذب مشتریان جدید و همچنین حفظ مشتریان فعلی می شود. یک وبسایت باید مشتری محور باشد و محتوای وبسایت به طور مرتب به روز شود و کانال های ارتباطی با مشتری به درستی کار کنند. این موارد شامل فرم های تماس، آدرس، محصولات، خدمات و لیست قیمت ها می باشند.

چنانچه به مشاوره نیاز دارید با ما تماس بگیرید

 

تلفن : 32939944– 025