0
خانه » خدمات طراحی سایت » طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی و حرفه ای میتواند تاثیر فوق العاده ای در گسترش کسب و کار شما داشته باشد. در ایجاد سایت اختصاصی، ساختار وبسایت متناسب با کسب و کار شما طراحی می شود. در این نوع پیاده سازی دیگر محدودیتی در کار نیست! تیم وبداتیس در این مسیر شما را همراهی خواهد کرد.

مراحل ساخت سایت اختصاصی

بررسی و برنامه ریزی

در مرحله اول، پروژه و چشم انداز شما از سایت به طول کامل در یک جلسه حضوری یا با استفاده از نرم افزار های تماس ویدئویی بررسی میشود و قابلیت ها و انتظارات شما از وبسایت به طور کامل یادداشت میشود و وارد فاز اجرایی میشود.

طراحی رابط کاربری

در مرحله دوم، طبق مستندات وبسایت شما UI&UX وبسایت شما طراحی میشود. پس از طراحی UI&UX دمویی از وبسایت در اختیار شما قرار میگیرد. در صورت تایید طرح توسط شما وارد فاز پیاده سازی وبسایت میشویم.

پیاده سازی وبسایت

در مرحله سوم پس از طراحی رابط کاربری و اتصال رابط کاربری به دیتابیس نوبت به پیاده سازی وبسایت میرسد که با رعایت تمام اصول کد نویسی و پروتکل های امنیتی برای جلوگیری از هک و نفوذ به وبسایت انجام میشود و نسخه اولیه وبسایت به وجود می آید.

تست نسخه آزمایشی

در مرحله چهارم نسخه آزمایشی از وبسایت به شما تحویل داده میشود تا به طور دقیق بررسی کنید. بنابراین در صورتی که اشکالی در عملکرد وبسایت وجود داشته باشد آن را رفع می کنیم.

شروع پشتیبانی

در این مرحله پشتیبانی یکساله رایگانی که توسط تیم وبداتیس در اختیار شما گذاشته شده شروع میشود. شما میتوانید به صورت رایگان از خدمات پس از طراحی وبداتیس استفاده کنید و وبسایت خودتان را بدون کد نویسی مدیریت کنید.

آموزش

در مرحله آخر آموزش های ویدئویی به صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهیم داد. در صورت نیاز جلسه ی حضوری برای یادگیری بهتر برای شما فراهم خواهیم کرد تا آموزش کار با پنل وب سایت و دسترسی به تمامی امکانات وب سایت برای تغییرات دلخواه را داشته باشید.

سوالات متداول

سوالات متداول

وبسایت شما کاملا واکنشگرا بوده و در تمامی دستگاه ها به خوبی نمایان خواهد شد.

سئو استاندارد رعایت شده و تمامی کد ها بهینه شده اند برای اینکه وب سایت شما در کمترین زمان بارگذاری شود.

تیم وبداتیس این ضمانت را به شما میدهد که با بروزرسانی های امنیتی جلوی هک و نفوذ به وبسایت را بگیرد.

تیم وبداتیس برای شما مشاوره هایی برای فروش بیشتر در نظر گرفته است تا بتوانید در کسب و کار خود موفق شوید.

امکان تعریف انواع پروفایل های کاربری با سطح دسترسی های متفاوت برای مدیر وبسایت و کاربران

یک سال پشتیبانی فنی بصورت رایگان و دوجلسه آموزش به صورت رایگان در اختیار شما

سایت اختصاصی دارای چه امکاناتی است؟

همانطور که بالاتر اشاره شد طراحی سایت اختصاصی هیچ محدودیتی ندارد و شما هر ایده و یا امکاناتی از وبسایت داشته باشید قابل پیاده سازی می باشد. ولی این امکان برای CMS های آماده مانند: وردپرس، جوملا، دروپال و… نیست و آنها دارای محدودیت هایی هستند که برای داشتن امکات دلخواه شما را دچار چالش و مشکل میکنند. در طراحی سایت اختصاصی پیاده سازی هر ایده و موضوعی قابل انجام میباشد.

قابلیت های سایت اختصاصی
طراحی سایت اختصاصی

دلیل اهمیت سایت اختصاصی چیست ؟

اگر به کسب و کار های حال حاضر در ایران توجه کرده باشید اکثر وبسایت ها و استارتاپ های موفق ایران نظیر دیجی کالا، اسنپ، دیوار، کافه بازار و … همپی از طراحی سایت اختصاصی خودشان استفاده و کدنویسی طبق نیاز خودشان انجام داده اند. اگر شما کسب و کاری هستید که نیازهای عمومی و عرف برای شما کافیست؛ نیازی به طراحی اختصاصی سایت ندارید اما اگر قابلیت ها و امکاناتی که مدنظر دارید خاص و متناسب با کسب و کار خودتان است، باید بصورت اختصاصی وبسایت خود را طراحی کنید. وبداتیس در این راه کنار شماست تا در کسب و کار اینترتان تجربه شیرین و موفقی را داشته باشید.

در این میسر با شما هستیم!

افتخار ما در وبداتیس همواره بر ارائه محتوای باکیفیت و خدمات ارزشمند برای راه اندازی بهتر کسب و کار اینترنتی و توسعه کسب و کار ها به روش آنلاین است. این برای ما بسیار مهم است که در هر موقعیتی که هستید چه کمکی میتوانیم به شما کنیم و همواره تلاش میکنیم تا از طریق مشاوره رایگان قبل، حین و پس از اتمام کار مشکلات و موانعی که برای شما بوجود آمده است را حل کنیم. این شعار نیست بلکه چشم انداز و هدف ما خلق بیشترین ارزش برای کاربران و مشتریان بوده، هست و خواهد بود.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!

درخواست طراحی و مشاوره رایگان

شماره همراه خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

برخی از نمونه کار های وبداتیس

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *