دوره رایگان آموزش المنتور

آموزش کامل کار با المنتور (تمامی قسمت های سایت خود را با المنتور طراحی کنید)

المنتور یکی از قدرتمند ترین صفحه ساز های وردپرس هستش که شما میتونید با استفاده از المنتور تمامی نیاز های خودتون رو از طراحی یک وبسایت برآورده کنید.
آموزش المنتور این دوره کاملا رایگان هستش و شما میتونید قدم به قدم همراه وبداتیس باشید تا در انتهای دوره کاملا به المنتور مسلط شده باشید.

جلسات دوره رایگان آموزش المنتور

این آموزش المنتور، شامل ویدیو و متن است تا به طور کامل تمام مطالب پوشش داده شوند

المنتور چیست؟ در پاسخ به سوال المنتور چیست؟ می‌توان گفت، المنتور بهترین و سبک ترین افزونه صفحه ساز وردپرس در حال حاضر میباشد که با ۵ میلیون نصب در مخرن وردپرس یکی از افزونه های محبوب به شمار می آید.

در جلسه دوم از آموزش المنتور دو روش نصب المنتور به صورت ساده و حرفه ای را آموزش خواهیم داد …

 در این جلسه سوم از آموزش المنتور تفاوت المنتور رایگان و پرو را بررسی خواهیم و به این نتیجه خواهیم رسید که آیا المنتور پرو برای شما کار آمد می باشد یا خیر …

با دیدن این قسمت شما این توانایی را خواهید داشت که با تمامی قسمت های المنتور آشنایی پیدا کنید و بتوانید تنظیمات مورد نظر خود را در المنتور اعمال کنید.

در این قسمت از آموزش المنتور  میخواهیم به سکشن یا بخش در ویرایشگر المنتور بپردازیم. سکشن…


در این جلسه به بررسی دقیق بخش ستون ها در المنتور پرداخته ایم، ستون ها یکی از مهم ترین بخش ها در المنتور هستند که باید نحوه  کار با آنها را به خوبی آموزش…

ابزارک ها در المنتور، دارای سه تب اصلی: محتوا، استایل و پیشرفته هستند. در این…


در این دوره چه چه چیز هایی یاد میگیریم ؟

ما در این دوره تمامی قسمت و تنظیمات المنتور رو یاد میگیریم و بعد از اینکه به تمامی قسمت های المنتور تسلط پیدا کردیم  به طراحی انواع صفحه های تست میپردازیم تا بتونیم همراه با آموزش المنتور انواع صفحه هارو هم طراحی کنیم.
البته پبشنهاد ما این است که اگر شما به وردپرس مسلط نمیباشد قبل از آموزش المنتور حتما آموزش رایگان وردپرس را نیز گذرانده باشید تا بتوانید با المنتور به خوبی کار کنید.

پشتیبانی دوره

شما میتوانید در صورت بروز هر گونه مشکل، نظر، انتفاد یا پیشنهاد درباره دوره از طریق دیدگاه انتهای همین صفحه نظر خودتان را با ما در میان بگذارید و همچنین از طریق پنل کاربری خود به پشتیبانی تیکت ارسال فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید