طراحی سایت خانه زبان آوید

طراحی سایت خانه زبان آوید
صفحه اصلی/طراحی سایت آموزشی/طراحی سایت خانه زبان آوید
  • درباره پروژه
  • دیدگاه

خانه زبان آوید یکی از معتبرترین و قدیمی ترین آموزشگاه های زبان انگلیسی در استان قم می باشد. آموزش بیش از ۴ هزار دانشجوی زبان، افختار همکاری همزمان با بیش از ۵۰ استاد زبان مجرب و ارائه متدآموزش زبان بصورت مدرن بعضی از ویژگی های آموزشگاه زبان آوید است. رسالت اصلی آکادمی خانه زبان آوید برگزاری دوره های کامل آموزش زبان انگلیسی برای تقویت مهارت های گوناگون زبانی و در رأس تمامی آن ها بهبود مهارت گفتاری (speaking) است، به گونه ای که با برنامه ریزی مدون و به کارگیری منابع به روز و استراتژی های نوین آموزشی، متقاضیان هر دوره بتوانند پس از گذراندن آن ها نیاز های خود را در زمینه های مختلف مرتبط با زبان مرتفع کنند.

سایت خانه زبان آوید بوسیله وردپرس (WordPress CMS) طراحی و اجرا شده است. در این سایت قابلیت های مختلفی برای ارائه بستر آموزشی مناسب و با کیفیت در نظر گرفته شده است. مقالات آموزشی رایگان در فرمت تصویری، ویدئو و صوتی (پادکست) در کنار دوره های آموزشی با قابلیت جذاب لایسنس گذاری متصل به سرویس اسپات پلیر(جهت عدم انتشار غیرقانونی دوره و کپی رایت)، متصل به سرویس سامانه پیامکی و اعلان برای کاربر و مدیریت سایت، اتصال به درگاه پرداخت آنلاین به همراه مجوز نماد اعتماد الکاترونیک از وزارت صمت برخی از قابلیت های این سایت آموزشی است که تیم طراحی سایت آژانس تبلیغاتی وبداتیس افتخار همکاری و اجرای این پروژه را به عهده داشته است.

همچنین در بستر شبکه های اجتماعی خدمات مدیریت و تولید محتوای تصویری و ویدئویی برای این مجموعه ارزشمند در حال اجراست. بعضی از نمونه فعالیت های اجرا شده را در زیر می توانید مشاهده نمایید.

ضبط، تدوین و انتشار ویدئومدیریت اینستاگرام
طراحی استوری های گرافیکیمدیریت اینستاگرام

دیدگاه خودتان را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حافظه موقت کپی شد