بیمه آسیا

طراحی سایت شرکتی بیمه آسیا (نمایندگی میرشفیعی)

شرکت سهامی بيمه‌آسيا در تيرماه سال ۱۳۳۸ به منظور انجام انواع معاملات بيمه و عمليات بازرگانی تأسيس شد. در سال ۱۳۸۸ بر اساس سياست‌های كلی اصل ۴۴ قانون اساسی در زمره شركت‌های مشمول واگذاری به بخش خصوصی قرار گرفت و بدين ترتيب به عنوان بزرگ‌ترين شـرکت بيمه خصوصی كشور به فعالیت های خود ادامه می دهد. اين شـركت رتبه اول تولید و سهم بازار را در میان شـرکت های بیمه خصوصی کشور دارا می باشد.

بررسی سایت شرکتی بیمه آسیا

سایت شرکتی بیمه آسیا بوسیله وردپرس طراحی و اجرا شده است. از مهم ترین دلایلی که این سایت را با بقیه سایت های شرکتی در زمینه بیمه متمایز خواهد کرد می‌توان به: فرم های چند منظوره، اتصال مستقیم به سامانه پیامکی، اتصال به سیستم فناوران اطلاعات خبره، لینک های کاربردی جهت پرداخت اقساط و خدمات الکترونیک بیمه های عمر و پس انداز، صدور و استعلام آنلاین بیمه شخص ثالث، بدنه، آتش سوزی و مسئولیت و … اشاره کرد.

محور اصلی فعالیت سایت بیمه آسیا نمایندگی میرشفیعی، تولید محتوا و اطلاع رسانی در زمینه بیمه است اما با توجه به درخواست های متعدد بیمه گذاران جهت خدمات الکترونیک ثبت صدور و استعلامات مختلف بیمه‌ای، استفاده این قابلیت ها نیز در سایت فراهم شده است.

وبسایت بیمه آسیا
ویژگی های مهم این پروژه
سرویس هاست ایران

سرویس هاست ایران

گواهینامه امنیتی SSL

گواهینامه امنیتی SSL

قدرت گرفته شده با وردپرس

قدرت گرفته شده با وردپرس

واکشنگرا (بارگذاری درست در تمام دستگاه ها)

واکشنگرا (بارگذاری درست در تمام دستگاه ها)