طرحی سایت شرکت بیمه آسیا

طرحی سایت شرکت بیمه آسیا
صفحه اصلی/طراحی سایت شرکتی/طرحی سایت شرکت بیمه آسیا
  • درباره پروژه
  • دیدگاه

شرکت سهامی بيمه‌آسيا در تيرماه سال ۱۳۳۸ به منظور انجام انواع معاملات بيمه و عمليات بازرگانی تأسيس شد. در سال ۱۳۸۸ بر اساس سياست‌های كلی اصل ۴۴ قانون اساسی در زمره شركت‌های مشمول واگذاری به بخش خصوصی قرار گرفت و بدين ترتيب به عنوان بزرگ‌ترين شـرکت بيمه خصوصی كشور به فعالیت های خود ادامه می دهد. اين شـركت رتبه اول تولید و سهم بازار را در میان شـرکت های بیمه خصوصی کشور دارا می باشد.

سایت شرکتی بیمه آسیا بوسیله وردپرس طراحی و اجرا شده است. از مهم ترین دلایلی که این سایت را با بقیه سایت های شرکتی در زمینه بیمه متمایز خواهد کرد می‌توان به: فرم های چند منظوره، اتصال مستقیم به سامانه پیامکی، اتصال به سیستم فناوران اطلاعات خبره، لینک های کاربردی جهت پرداخت اقساط و خدمات الکترونیک بیمه های عمر و پس انداز، صدور و استعلام آنلاین بیمه شخص ثالث، بدنه، آتش سوزی و مسئولیت و … اشاره کرد.

محور اصلی فعالیت سایت بیمه آسیا نمایندگی میرشفیعی، تولید محتوا و اطلاع رسانی در زمینه بیمه است اما با توجه به درخواست های متعدد بیمه گذاران جهت خدمات الکترونیک ثبت صدور و استعلامات مختلف بیمه‌ای، استفاده این قابلیت ها نیز در سایت فراهم شده است.

دیدگاه خودتان را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حافظه موقت کپی شد