المنتور چیست؟

المنتور چیست؟

المنتور یکی از محبوب ترین و پرکاربرد ترین افزونه های سایت ساز است. به کمک این افزونه شما می توانید صفحات وبسایت تان را به صورت دلخواه طراحی کنید. نسخه رایگان این افزونه قابلیت های زیادی در طراحی صفحات وبسایت دارد. اما اگر می خواهید طراحی منحصر به فردی داشته باشید باید نسخه Pro را خریداری و نصب کنید.

این افزونه مزایای چشمگیر زیادی دارد. در این بین میتوان به موارد مهم زیر اشاره کرد:

کاربری آسان المنتور

در این افزونه شما می توانید با کشیدن و رها کردن المان ها به راحتی هرچه تمام تر صفحات وبسایت تان را طراحی کنید. نیازی به کدنویسی و تخصص ویژه ندارید. اگر فردی با سلیقه و حوصله باشید تقریبا به راحتی می توانید صفحه مد نظرتان را طراحی کنید.

طراحی صفحات ریسپانسیو وبسایت

واکنش گرا (ریسپانسیو)

المنتور به شما این امکان را می دهد که صفحاتی کاملا ریسپانسیو طراحی کنید. یعنی وبسایت شما در تمامی دستگاه ها به صورت کاملا واکنشگرا و المان های صفحه با ابعاد مناسب نمایش داده شوند. 

حتی اگر با کدهای CSS آشنایی داشته باشید، می توانید تغییرات بیشتری در ابعاد و مقدارها اعمال کنید.

ذخیره سازی قالب در المنتور

المنتور قابلیت ذخیره کردن قسمت های طراحی شده را دارد. حتی می توانید این قسمت را به صورت یک فایل خروجی بگیرید.

این مساله چه اهمیتی می تواند داشته باشد؟

فرض کنید یک قسمت (مثلا یک فرم تماس یا مشاوره) در چندین صفحه از وبسایت شما مشترک است. شما نیازی ندارید این قسمت را هر بار در صفحات وبسایت طراحی کنید. کافیست آن را به صورت یک قالب در المنتور ذخیره کنید و هرجا نیاز داشتید آن را فراخوانی کنید.

ذخیره قالب در وردپرس
افزونه المنتور

سازگاری با قالب ها و افزونه ها

المنتور با اکثر قالب ها و افزونه های وردپرسی سازگار است. شما هر وقت بخواهید می توانید این افزونه را به سادگی روی وبسایت تان نصب کرده و از امکانات آن استفاده کنید.

جمع بندی

المنتور یکی از محبوبترین و پرکاربرد ترین افزونه های سایت ساز است. نسخه رایگان (با قابلیت های محدود) و نسخه غیر رایگان (با قابلیت های بیشتر) دارد. این افزونه به شما کمک می کند صفحاتی ریسپانسیو و جذاب برای وبسایت تان طراحی کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *