طراحی سایت سردار کمپانی

طراحی سایت سردار کمپانی
صفحه اصلی/طراحی سایت شرکتی/طراحی سایت سردار کمپانی
  • درباره پروژه
  • دیدگاه

وبسایت سردار کمپانی معرفی کننده انواع توتون و تنباکوی اصل و با کیفیت می باشد. این وبسایت از دو زبان عربی و انگلیسی پشتیبانی می کند. با گذشت زمان و ارتقای فرهنگ استفاده از فضای مجازی، اهمیت فروش اینترنتی نیز افزایش می یابد. در این میان صادرات محصولات علاوه بر درآمد زایی باعث رونق اقتصادی و ارز آوری می شود. سردار کمپانی نمونه ای از وبسایت های موفق در زمینه صادرات به چند کشور مختلف است.

وبسایت سردار کمپانی با استفاده از CMS (سیستم مدیریت محتوا) WordPress ساخته شده است. زمینه کاری وبسایت سردار کمپانی معرفی انواع توتون و تنباکوی اصل و صادرات آن به چندین کشور مختلف می باشد. در وبسایت سردار کمپانی از یک قالب مدرن و بروز همراه با هاست اشتراکی بهره گرفته شده است که در مجموع یک وبسایت اینترنتی کامل و جامع را در بر می‌گیرد.

در طراحی سایت شرکتی سردارد کمپانی تمام اصول طراحی سایت مانند UI/UX رعایت شده است. از دیگر ویژگی های رعایت شده در طراحی سایت شرکتی سردار کمپانی می‌‌توان به سئو فرندلی بودن آن نیز اشاره کرد. علاوه بر این ویژگی ها، می‌توانید دیگر ویژگی های طراحی سایت شرکتی ارائه شده توسط وبداتیس را از طریق لینک قرار داده شده مشاهده کنید.

دیدگاه خودتان را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حافظه موقت کپی شد