وبسایت سردار کمپانی

وبسایت سردار کمپانی معرفی کننده انواع توتون و تنباکوی اصل و با کیفیت می باشد. این وبسایت از دو زبان عربی و انگلیسی پشتیبانی می کند. با گذشت زمان و ارتقای فرهنگ استفاده از فضای مجازی، اهمیت فروش اینترنتی نیز افزایش می یابد. در این میان صادرات محصولات علاوه بر درآمد زایی باعث رونق اقتصادی و ارز آوری می شود. سردار کمپانی نمونه ای از وبسایت های موفق در زمینه صادرات به چند کشور مختلف است.

بررسی وبسایت سردار کمپانی

وبسایت سردار کمپانی با استفاده از CMS (سیستم مدیریت محتوا) WordPress ساخته شده است. زمینه کاری وبسایت سردار کمپانی معرفی انواع توتون و تنباکوی اصل و صادرات آن به چندین کشور مختلف می باشد.
در وبسایت سردار کمپانی از یک قالب مدرن و بروز همراه با هاست اشتراکی بهره گرفته شده است که در مجموع یک وبسایت اینترنتی کامل و جامع را در بر می‌گیرد.

در طراحی سایت شرکتی سردارد کمپانی تمام اصول طراحی سایت مانند UI/UX رعایت شده است. از دیگر ویژگی های رعایت شده در طراحی سایت شرکتی سردار کمپانی می‌‌توان به سئو فرندلی بودن آن نیز اشاره کرد. علاوه بر این ویژگی ها، می‌توانید دیگر ویژگی های طراحی سایت شرکتی ارائه شده توسط وبداتیس را از طریق لینک قرار داده شده مشاهده کنید.

طراحی سایت شرکتی سردار کمپانی
ویژگی های مهم این پروژه
طراحی سایت شرکتی سردار کمپانی
سرویس هاست ایران

هاست سرویس ایران

گواهینامه امنیتی SSL

گواهینامه امنیتی SSL

قدرت گرفته شده با وردپرس

قدرت گرفته شده با وردپرس

واکشنگرا (بارگذاری درست در تمام دستگاه ها)

واکشنگرا (بارگذاری درست در تمام دستگاه ها)

وبسایت چندزبانه