طراحی سایت فاسارک

وبسایت مهندسی فاسارک

گروه مهندسین فاسارک، در سال ۱۳۹۲ با اتکاء به تجارب طولانی موسسین و با هدف تامین نیازهای صنعت نمای ساختمان جهت بهبود تصویر شهر و دغدغه های کلان شهر در مهندسی شهرسازی تاسیس گردید. در راستای تحقق به این هدف فاسارک همواره تلاش نموده با استفاده از نیروی متخصص و فنی در طراحی، تولید و پشتیبانی ، ضمن معرفی ابتکارهای مهندسی و روش های جدید مدیریتی و حرفه ای، تغییر در نگرش به مسئله نمای ساختمان و نهادینه نمودن فرهنگ تعامل سازنده با کارفرما در اجرای پروژه ها را سرلوحه خود قرار دهد.

بررسی وبسایت مهندسی فاسارک

وبسایت مهندسی فاسارک با استفاده از سیستم مدیریت محتوا وردپرس طراحی و اجرا شده است. زمینه کاری وبسایت مهندسی فاسارک، دیتیل یزاین، خدمات محاسبات، تهیه نقشه های فاز دو، مدل سازی اطلاعات ساختمان و اجرای انواع نمای مدرن با تکنولوژی صنعتی و خشک است.
این وبسایت بصورت دو زبانه پیاده سازی شده است. زبان اصلی فارسی و زبان دوم انگلیسی است. در همچنین در بخش ظاهر سایت، از یک قالب مدرن و بروز همراه با سرویس هاست اشتراکی بهره گرفته شده است که در مجموع یک وبسایت معرفی شرکت کامل و جامع را در بر می‌گیرد.

در طراحی سایت شرکتی مهندسی فاسارک اصول طراحی سایت مانند UI/UX رعایت شده است. از دیگر ویژگی های رعایت شده در طراحی سایت شرکتی مهندسی فاسارک می‌‌توان به سئو فرندلی بودن آن نیز اشاره کرد. علاوه بر این ویژگی ها، می‌توانید دیگر ویژگی های طراحی سایت شرکتی ارائه شده توسط وبداتیس را از طریق لینک قرار داده شده مشاهده کنید.

ویژگی های مهم این پروژه
سرویس هاست ایران

هاست سرویس ایران

گواهینامه امنیتی SSL

گواهینامه امنیتی SSL

قدرت گرفته شده با وردپرس

قدرت گرفته شده با وردپرس

واکشنگرا (بارگذاری درست در تمام دستگاه ها)

واکشنگرا (بارگذاری درست در تمام دستگاه ها)

وبسایت چندزبانه