طراحی اپلیکیشن خدماتی کارریز

طراحی اپلیکیشن خدماتی کارریز
صفحه اصلی/طراحی اپلیکیشن/طراحی اپلیکیشن خدماتی کارریز
  • درباره پروژه
  • دیدگاه

اپلیکیشن کارریز با فراهم کردن امکان ایجاد ثبت درخواست خدمات بصورت آنلاین و بدون واسطه زمینه ای را فراهم ساخته است تا کاربران بتوانند با متخصص مد نظر خود ارتباط برقرار کنند. همچنین متخصصان می‌توانند برای فعالیت بصورت پروژه ای در کارریز ثبت نام نمایند.

مجموعۀ کارریز به عنوان راهکاری اثربخش برای انجام خدمات درون و بیرون از منزل، و ایجاد اشتغال برای متخصصین شروع به فعالیت کرده است . باتوجه به روند رو به رشد استفاده از تکنولوژی و فن آوری اطلاعات و افزایش قابل توجه ضریب نفوذ اینترنت، کارریز ارائه شد. کارریز این امکان را برای کاربران خود فراهم کرده است تا هر خدمتی را که در منزل مورد نیازشان است از طریق وبسایت و اپلیکیشن و تماس تلفنی با مجموعه کارریز به آسانی درخواست دهند و مستقیماً به نیروهایی متخصص و معتمد دسترسی یابند. اپلیکیشن خدماتی کارریز بصورت صفر تا صد توسط تیم طراحی اپلیکیشن موبایل وبداتیس، طراحی و برنامه نویسی شده است. این پلتفرم با استفاده از دانش فناوری اطلاعات تیم توسعه‌دهنده وبداتیس، انواع نیروهای خدماتی متخصص و معتمد را مستقیما به متقاضیان آن خدمات متصل می‌کند.

کارریز شامل دو اپلیکیشن می باشد. یک اپلیکیشن برای کاربران کارریز و یک اپلیکیشن برای متخصصین و افراد فعال در مشاغل می باشد. پس از ثبت درخواست توسط کاربر، ارتباط بین دو اپلیکیشن برقرار می شود و متخصصین درخواست های خود را مشاهده خواهند کرد.

از مهمترین اهداف این پلتفرم، می‌توان به رفع دغدغه‌های مربوط به خدمات منزل برای مشتریان، ایجاد تحول در زمینه خدمات منزل و ایجاد اشتغال برای بسیاری از کسانی که توانایی انجام کار فنی دارند، ولی به دلیل نبود سرمایه قادر به معرفی خود و ارتباط با مشتری نهایی نیستند.

دیدگاه خودتان را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حافظه موقت کپی شد