لوگوی ساحل سلامت

وبسایت پزشکی ساحل سلامت

امروز با توجه به تخصصی شدن کلیه خدمات خصوصاً خدمات بهداشتی درمانی وجود یک تیم تخصصی و کارآزموده و با تجربه در انجام امور سلامت که بتوانند در کلیه مراحل زندگی چه در زمان سلامتی و چه در زمان بیماری در کنار ما باشد امری اجتناب ناپذیر است چراکه با گسترش روز افزون علم پزشکی و تخصصی و فوق تخصصی شدن خدمات بهداشتی درمانی و عدم آگاهی عموم ما نسبت به مسائل تخصصی پزشکی از یک طرف و دغدغه ها و مشکلات شخصی روزمره ما از طرف دیگر سبب محروم ماندن بسیاری از ما از خدمات سلامت خصوصاً خدمات پیشگیرانه از بیماری شده است. لذا با توجه به معضلات فوق تیم تخصصی ساحل سلامت با تجربه کاری حدود بیست سال در امور سلامت که دارای دانش تخصصی و به روز در امور پزشکی  و تشخیصی و درمانی است؛ در کلیه مراحل چه در زمان سلامتی با مشاوره در انجام  اقدامات پیشگیرانه و چه در زمان بیماری در کلیه مراحل تشخیص و درمان به عنوان یک تیم متخصص همراه و یاور شماست.

بررسی وبسایت ساحل سلامت

وبسایت پزشکی ساحل سلامت با استفاده از سیستم مدیریت محتوا وردپرس طراحی و اجرا شده است. ساحل سلامت علاوه بر ایجاد مسیر درست و سریع تشخیص و درمان، بهترین متخصصین حاذق هر رشته تخصصی را معرفی نموده و در اسرع وقت هماهنگی لازم جهت ویزیت شما را انجام داده  و علاوه بر نظارت بر سیر درمان تسهیلگر سایر امور سلامت شما خصوصاً در انجام امور بیمه تهیه دارو و اقلام بهداشتی و نیز پیگیر سیر درمان تا حصول سلامت کامل شما باشد.

در طراحی سایت پزشکی ساحل سلامت اصول طراحی سایت مانند UI/UX رعایت شده است. از دیگر ویژگی های رعایت شده در طراحی سایت پزشکی ساحل سلامت می‌‌توان به سئو فرندلی بودن آن نیز اشاره کرد. علاوه بر این ویژگی ها، می‌توانید دیگر ویژگی های طراحی سایت پزشکی ارائه شده توسط وبداتیس را از طریق لینک قرار داده شده مشاهده کنید.

ویژگی های مهم این پروژه
ساخت سایت ساحل سلامت
سرویس هاست ایران

هاست سرویس ایران

گواهینامه امنیتی SSL

گواهینامه امنیتی SSL

قدرت گرفته شده با وردپرس

قدرت گرفته شده با وردپرس

واکشنگرا (بارگذاری درست در تمام دستگاه ها)

واکشنگرا (بارگذاری درست در تمام دستگاه ها)