اگر سایت خود را با استفاده از وردپرس طراحی کرده اید، قطعا با مشکل محدودیت حجم آپلود روبرو خواهید شد. این مشکل را زمانی مشاهده خواهید کرد که بخواهید یک ویدیو، تصویرو پادکست را بر روی وب سایت خود بارگذاری کنید. این محدودیت حجم آپلود در وردپرس، از طرف شرکت ارائه دهنده هاست یا سرور بر روی سایت شما اعمال می شود. در ادامه آموزش افزایش حجم آپلود در وردپرس با چندین روش بسیار ساده و کاربردی بدون محدودیت حجم، هر فایلی را به سادگی در وب سایت خود منتشر کنید.

آموزش افزایش حجم آپلود در وردپرس به چند روش ساده!

برای افزایش حجم آپلود در وردپرس روش های بسیار زیادی وجود دارد. در ادامه قصد داریم ۳ روش بسیار ساده اما کاربردی را به شما آموزش دهیم. با استفاده از این ۳ روش، حجم آپلود در هر سایت وردپرسی را به سادگی افزایش دهید و از هر رسانه ای در سایت خود استفاده کنید.

افزایش حجم آپلود در cPanel

ابتدا وارد پنل کاربری شوید و بر روی گزینه  MultiPHP INI Editor کلیک کنید.

سپس از تب Basic Mode، از لیست موجود، دامنه مورد نظرتان رو انتخاب کنید.

افزایش حجم آپلود در وردپرس وبداتیس cpanel انتخاب دامنه

پس از انتخاب نام دامنه لیست جدیدی به شما نمایش داده می شود. گزینه upload_max_filesize را بیابید. در این بخش شما می توانید میزان حجم آپلود خود را تعیین کنید. پس از تعیین میزان آپلود، ویرایش خود را از طریق گزینه Apply، نهایی کنید.

برای آشنایی کامل با کنترل پنل cPanel می توانید به لینک زیر مراجعه کنید.

https://webdatis.com/install-wordpress-in-cpanel/

افزایش حجم آپلود در دایرکت ادمین

ابتدا وارد پنل مدیریت دایرکت ادمین شوید و در قسمت جستجو، عبارت PHP Settings را جستجو کنید.

در صفحه باز شده بخش upload_max_filesize را پیدا کنید و مقدار موردنظرتان رو از فهرست انتخاب کنید. و در نهایت بر روی گزینه save کلیک کنید.

افزایش حجم آپلود در وردپرس با استفاده از افزونه Increase Maximum Upload File Size

اگر با استفاده از دو روش بالا موفق به افزایش حجم آپلود سایت وردپرسی خود نشدید، اسفاده از افزونه Increase Maximum Upload File Size پیشنهاد ما به شما است. این افزونه بسیار کابردی در حال حاضر بیش از ۷۰۰۰۰ نصب فعال دارد. این روش ساده ترین روش افزایش حجم آپلود در وردپرس است اما، نصب هر افزونه یا پلاگین برروی وب سایت شما باعث کاهش سرعت لود می شود. پس با استفاده از دو روش بالا بدون هیچ نگرانی و به سادگی حجم آپلود سایت وردپرس خود را افزایش دهید.

اگر شما با بخش رسانه در وردپرس آشنایی زیادی ندارید، پیشنهاد ما به شما مشاهده جلسه یازدهم از دوره رایگان آموزش وردپرس است. در این جلسه، به صورت کامل به آموزش رسانه در وردپرس پرداخته ایم. برای مشاهده این جلسه روی لینک (https://webdatis.com/media-in-wordpress/ ) کلیک کنید.

امیدوارم از این آموزش حداکثر بهره رو برده باشید.

امتیاز شما به این مقاله