طراحی لوگو-آرام -هویت بصری

خدمات طراحی لوگو

برای شما نمادی قدرتمند و اثر بخش خلق می کنیم

 

در وب داتیس مجموعه ای کامل از هر آنچه که یک برند برای متمایز شدن و دیده شدن لازم دارد ارایه می گردد. طراحی لوگو در گروه خلاق ما به شیوه ای کاملا حرفه ای و متمایز انجام می شود. ما بر این اعتقادیم که خلق نماد بصری برند نیازمند یک دید استراتژیک و علمی است.

شما هم در کناربرندهای معتبر قرار خواهید گرفت

چرا طراحی لوگو در «وب داتیس» متفاوت است؟

هر آنچه یک لوگو برای برند شدن نیاز دارد ارایه می دهیم

 

طراحی مینیمال

مینیمال، به معنای طراحی حداقلی با بالاترین بازده بصری است که حس آرامش و اعتماد را به مخاطب القا می کند. تمامی نمونه لوگو های طراحی شده در گروه ما بر اساس این اصل مهم طراحی شده اند

طراحی لوگو-آرم_هویت بصری

پشتوانه فکری قدرتمند

مهمترین موضوع در طراحی نشان تجاری برند، داشتن ایده ای منحصر به فرد است. ایده ای که بسیار ساده و به یادماندنی باشد. و ما این مهم را در پروژه های طراحی آرم و لوگو عملیاتی کرده ایم.

طراحی لوگو-آرم-هویت بصری

طراحی منحصر به فرد

برندهای طراحی شده دروب داتیس  اصیل و اصولی است و خاص شما طراحی و اجرا می شود.لوگویی که در کنار رعایت اصول زیباشناسی ماهیتو منحصر به فرد و غیر کپی دارد

طراحی لوگو-آرم -هویت بصری

رصد رقبا و مخاطبان هدف

ارتقا هویت بصری برند بدون رویکرد بررسی هوشمندانه رقبا اشتباهات بزرگ را به همراه دارد.تحول بصری برند زمانی بدون نقص اجرا می شود که مخاطبان اصلی برند شناسایی شوند و ما در فرآیند ساخت لوگو این موضوع را رعایت می کنیم

نمونه کارهای موفق طراحی لوگو و برند در «وب داتیس»

فرآیند طراحی لوگو و آرم در « وب داتیس »

طراحی لوگو-آرم-هویت بصری

1

مشاوره رایگان و تماس با کارشناس

طزاحی لوگو-آرم-

2

جلسه حضوری و واریز پیش پرداخت وشروع پروژه

طراخی لوگو-آرام - هویت بصری

3

ایده پردازی و مفهوم سازی لوگو

طراحی لوگو-آرام-هویت بصری

4

ایده پردازی و مفهوم سازی لوگو

طراحی لوگو-آرام -هویت بصری

5

ایده پردازی و مفهوم سازی لوگو

طراحی لوگو-آرم-هویت بصری

6

ایده پردازی و مفهوم سازی لوگو

طراحی لوگو-آرم و هویت بصری

هزینه طراحی لوگو

طراحی نمادی قدرتمند بر مبنای اصول برندینگ

در گروه ما کلیه پروژه ها از دیدگاه قوانین برندسازی تحلیل و بررسی شده و توسط طراحان ارشد ایده پردازی و پیاده سازی می شود. مشتریان ما نام های تجاری هستند که به اهمیت تصویر برند پی پرده اند و به دنبال ارتقا جایگاه برندشان و تحول بصری آن در ذهن مخاطبان هدفش می باشند.

طراحی لوگو-آرام -هویت بصری- وب داتیس

طراحی لوگو اصولی چرا؟

 

لوگوی اصولی به خاطر می ماند و به سرعت قابل یادآوری است.

تولید کالای متمایز و با کیفیت، موضع گیری در بازار، برنامه های مارکتینگ، توزیع مناسب، کمپین های یادآوری و … همه و همه برای برآورده شدن تنها یک موضوع در تلاشند. آن هم تثبیت نام تجاری در ذهن مخاطبان هدف. نداشتن نام خوب برای برند و نماد بصری قدرتمند، می تواند فضا را به نفع رقبای برند تغییر داده و برند را متحمل هزینه های سنگین بازاریابی کند

طراحی لوگو-آرم - هویت بصری

علم برندینگ 

تعیین کننده در طراحی لوگو

 

بدون شک در دنیای شلوغ تبلیغات امروز، ایجاد تمایز برای برند همان شاه کلید موفقیت است. پس راه های ایجاد تمایز در برند بدون توجه به جوهره برند، صفت مشخصه برند، رقبای برند، مخاطبان برند و … عملا شکست خورده است. ما برای طراحی نشان تجاری این موضوعات را به دقت مورد بررسی قرار می دهیم.

طراحی لوگو-آرام -هویت بصری

طراحی لوگو حرفه ای 

در سایه قوانین زیباشناسی

 

تحلیل برند و انتخاب یک نقشه تمایز، وقتی با قوانین اثر گذار روانشناسی ( مانند اصول گشتالت) و زیباشناسی تلفیق می گردد می تواند یک لوگوی بی نظیر به وجود آورند که سال ها در ذهن مخاطبان هدف بماند و بفروشد.

در گروه خلاق ما تبعیت از این قوانین و ایده پردازی بر مبنای این اصول امری روتین و پیشفرض تلقی می گردد.

انواع طراحی آرم و لوگو

مونوگرام، پیکتوگرام و لوگوتایپ

 

طراحی آرم و لوگو بر اساس شرایط برند، در سه دسته بندی ایده پردازی و اجرا می گردد.

دسته اول: لوگو تصویری که خود شامل مونوگرام و یا پیکتوگرام می باشد.طراحی آرم به روش مونوگرام به این معنی است که در طراحی نماد برند از حروف اول نام تجاری استفاده شود.مانند حرف M در لوگو مک دونالد .طراحی نشان تجاری به سبک پیکتوگرام به این مفهوم است که لوگو در واقع یک المان کاملا شناخته شده بصری است مانند ستاره سه پر مرسدس بنز.

دسته دوم: لوگو نوشتاری است به این مفهوم که در طراحی نشان تجاری، نام برند به روشی متمایز فونت های مرسوم ولی کاملا ساده و جذاب طراحی می گردد. این روش به طراحی لوگوتایپ یا تایپ فیس برند نیز معروف است.

دسته سوم: لوگو ترکیبی نام دارد که از ترکیب هردو نوع اول و دوم پدید می آید که نوع سوم عملا کارامدتر و دارای اثرگذاری بالاتری است. برندها برای به یادماندنی شدن و جذابیت بصری بیشتر هم به لوگو و نماد تصویری نیازمند هستند و هم لوگوتایپی قدرتمند.