واشینگ

طراحی اپلیکیشن خشک شویی آنلاین واشینگ

واشینگ امکانی را فراهم ساخته تا کاربران بتوانند در سریع ترین زمان ممکن و در هر لحظه از شبانه روز بتوانند درخواست خود را جهت انجام خدمات خشک شویی در اپلیکیشن اندروید خود ثبت نمایند. واشینگ همواره در تلاش است تا در سریع ترین زمان ( حداکثر تا ۲۴ ساعت ) خدمات خشک شویی را تکمیل و البسه دریافتی را تحویل مشتریان دهد. همچنین تمامی فرایند دریافت و تحویل البسه که توسط واشینگ در شهر قم انجام خواهد شد، کاملا رایگان است.

بررسی اپلیکیشن خشک شویی آنلاین واشینگ

اپلیکیشن خدمات خشک شویی آنلاین واشینگ به‌صورت صفر تا صد توسط تیم وبداتیس، طراحی و برنامه نویسی شده است. این پلتفرم با استفاده از دانش فناوری اطلاعات تیم توسعه‌دهنده وبداتیس، این امکان را فراهم می سازد تا خدمات خشک شویی را به کاربران عزیز ارائه دهد.

واشینگ شامل دو اپلیکیشن می باشد. یک اپ برای کاربران واشینگ و یک اپ برای پیک های واشینگ. پس از ثبت سفارش توسط کاربر، از طریق بخش مدیریت و پشتیبانی فروش واشینگ ارتباط بین دو اپلیکیشن برقرار می شود و پیک ها اقدام به دریافت و تحویل البسه می نمایند. اگر شما نیز به یک اپلیکیشن خدماتی نیاز دارد، ما در تیم طراحی اپلیکیشن موبایل وبداتیس همراه شما هستیم.

واشینگ
ویژگی های مهم این پروژه
طراحی اپلیکیشن خشگ شویی آنلاین واشینگ

متصل به سرویس نقشه و گوگل مپ

دارای پنل تنظیمات حرفه ای و پیشرفته

پنل کاربری و امکان ثبت نام کاربران

متصل به درگاه پرداخت بانکی

متصل به سیستم پنل پیامکی

پشتیبانی از کیف پول

سرعت لود بالا در اپلیکیشن

کدنویسی شده با زبان Dart و فریمورک Flutter