لوگوی وبسایت سردار کمپانی

وبسایت سردار کمپانی

وبسایت سردار کمپانی معرفی کننده انواع توتون و تنباکوی اصل و با کیفیت می باشد. این وبسایت از دو زبان عربی و انگلیسی پشتیبانی می کند. با گذشت زمان و ارتقای فرهنگ استفاده از فضای مجازی، اهمیت فروش اینترنتی نیز افزایش می یابد. در این میان صادرات محصولات علاوه بر درآمد زایی باعث رونق اقتصادی و ارز آوری می شود. سردار کمپانی نمونه ای از وبسایت های موفق در زمینه صادرات به چند کشور مختلف است.

بررسی وبسایت سردار کمپانی

وبسایت سردار کمپانی با استفاده از CMS (سیستم مدیریت محتوا) WordPress ساخته شده است. زمینه کاری وبسایت سردار کمپانی معرفی انواع توتون و تنباکوی اصل و صادرات آن به چندین کشور مختلف می باشد.
در وبسایت سردار کمپانی از یک قالب مدرن و بروز همراه با هاست اشتراکی بهره گرفته شده است که در مجموع یک وبسایت اینترنتی کامل و جامع را در بر میگیرد.

وبسایت سردار کمپانی
طراحی صفحات ریسپانسیو

کاملا واکنشگرا

وبسایت سردار کمپانی کاملا واکنشگرا می باشد. شما به راحتی می توانید در تمامی دستگاه هایی که دارای مرورگر هستند، به وبسایت دسترسی داشته باشید. به خصوص برای دستگاه هایی که سیستم عامل آنها IOS میباشد.

متاسفانه ایران جز لیست تحریم شرکت اپل بوده و ما نمیتوانیم اپلیکیشن هایی که توسط اشخاص ایرانی ساخته می شوند را در  مارکت اصلی خود اپل (App Store) قرار دهیم.
پس بهترین راهکار، دسترسی داشتن به یک وبسایت واکنشگرا میباشد که سریع و بدون دردسر برای کاربران آماده ارائه خدمات باشد.

اگر قصد راه اندازی وبسایت برای کسب و کار خودتان را دارید، کافیست شماره خودتان را ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند و تمامی اطلاعات و مشاوره های لازم را در اختیارتان قرار دهند.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

ویژگی های وبسایت گل آوین

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *