فروشگاه اینترنتی نیکوبنا

طراحی اپلیکیشن فروشگاه اینترنتی نیکوبنا

فروشگاه اینترنتی نیکوبنا با نظر به رفاه حال مشتریان عزیز و خدمت رسانی بهتر در زمینه کالاهای ساختمانی در سال ۱۳۹۹ بنا نهاده شد. رویکرد ما برای شما خرید آسان، در دسترس و با کیفیت میباشد. هدف اصلی نیکو بنا سرعت، دقت و امنیت بیشتر برای شما عزیزان است. تیم پرشور، با نشاط و با انگیزه نیکوبنا همواره در حال بروزرسانی و سرعت در حال انجام خدمت به شما عزیزان می باشد.

بررسی اپلیکیشن فروشگاهی نیکوبنا

اپلیکیشن فروشگاه اینترنتی نیکوبنا به دلیل عدم نیاز به قابلیت های خاص و امکانات ویژه بوسیله سیستم ساخت آماده اپلیکیشن آماده پیاده سازی شده است. از آنجایی که طراحی و ساخت اپ بوسیله برنامه نویسی اختصاصی برای نیکوبنا طبق صحبت های انجام شده و نوع تقاضاء، انتخاب مناسبی نبود؛ تیم فنی وبداتیس اپلیکیشن نیکوبنا را با این سیستم طراحی کرده اند.

در طراحی اپلیکیشن های موبایل خصوصا اپلیکیشن های تحت سیستم عامل اندروید، آشنایی کامل با نوع نیاز کارفرما و پیشنهاد بهینه از لحاظ زمان و هزینه بسیار حائز اهمیت است. از این رو ما در تیم طراحی اپلیکیشن موبایل وبداتیس، ابتدا نیاز شما را مورد سنجش قرار می‌دهیم و پس از آن وب سایت مورد نظر شما را طراحی می‌کنیم. برای دریافت مشاوره رایگان طراحی و آگاهی از خدمات طراحی اپلیکیشن وبداتیس، اینجا کلیک کنید.

اپلیکیشن اندروید فروشگاهی نیکوبنا
ویژگی های مهم این پروژه
طراحی اپلیکیشن اندروید فروشگاهی

متصل به سیستم مدیریت محتوا وردپرس

پنل اختصاصی ارسال نوتیفیکیشن

دارای پنل تنظیمات حرفه ای و پیشرفته

پنل کاربری و امکان ثبت نام کاربران

قابلیت انتخاب آدرس از روی نقشه

متصل به درگاه پرداخت بانکی

متصل به سیستم پنل پیامکی

پشتیبانی از سیستم چندفروشندگی

پشتیبانی از کیف پول

دارای نمودار افزایش یا کاهش قیمت محصولات

دارای قابلیت مقایسه محصولات

دارای قابلیت علاقه مندی های کاربر

سرعت لود بالا در اپلیکیشن

دارای سیستم آپدیت خودکار