وبسایت کیانیس

مجموعه کیانیس بیش از ۱۴سال سابقه در حوزه تامین لوله و اتصالات، با معیار قرار دادن رضایت مشتری در تلاش است سازمانی ارزش محور بیافریند و با خدماتی همچون مشاوره، برآورد مصالح و معرفی پیمانکاران تاسیساتی گامی مثبت جهت تسهیل کارفرمایان بردارد. در حال حاضر بیش از ۱۵۰۰ نفر مشتری شامل مجریان تاسیسات، کارفرمایان و مهندسین نظام مهندسی فعالیت مستمر با شرکت کیانیس دارند.

بررسی وبسایت کیانیس

وبسایت کیانیس با استفاده از CMS (سیستم مدیریت محتوا) WordPress ساخته شده است. کیانیس در زمینه مشاوره و تامین مصالح تاسیساتی ساختمان آماده خدمت رسانی در سراسر کشور میباشد .
در طراحی وبسایت کیانیس از یک قالب مدرن و بروز همراه با هاست اشتراکی، پنل کاربری و… استفاده شده است.

سایت فروشگاهی
سایت ریسپانسیو

کاملا واکنشگرا

وبسایت کیانیس کاملا واکنشگرا می باشد. شما به راحتی می توانید در تمامی دستگاه هایی که دارای مرورگر هستند، به وبسایت دسترسی داشته باشید. به خصوص برای دستگاه هایی که سیستم عامل آنها IOS میباشد.

متاسفانه ایران جز لیست تحریم شرکت اپل بوده و ما نمیتوانیم اپلیکیشن هایی که توسط اشخاص ایرانی ساخته می شوند را در  مارکت اصلی خود اپل (App Store) قرار دهیم.
پس بهترین راهکار، دسترسی داشتن به یک وبسایت واکنشگرا میباشد که سریع و بدون دردسر آماده ارائه خدمات به کاربران باشد.

اگر قصد راه اندازی وبسایت برای کسب و کار خودتان را دارید، کافیست شماره خودتان را ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند و تمامی اطلاعات و مشاوره های لازم را در اختیارتان قرار دهند.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

ویژگی های وبسایت کیانیس

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *