لوگوی وبسایت کارریز

وبسایت کارریز

وبسایت کارریز با فراهم کردن امکان ایجاد ثبت درخواست خدمات بصورت آنلاین و بدون واسطه زمینه ای را فراهم ساخته است تا کاربران بتوانند با متخصص مد نظر خود ارتباط برقرار کنند. همچنین متخصصان میتوانند برای فعالیت بصورت پروژه ای در کارریز ثبت نام نمایند.

 

بررسی وبسایت کارریز

وبسایت کارریز با استفاده از CMS (سیستم مدیریت محتوا) WordPress ساخته شده است. کارریز در زمینه ارائه خدمات بدون واسطه و همچنین استخدام متخصصین فنی فعالیت دارد.
در وبسایت کارریز از یک قالب مدرن و بروز همراه با امکاناتی از جمله پنل پیامکی اختصاصی، هاست اشتراکی ، پنل کاربری و… بهره گرفته شده که در مجموع یک وبسایت اینترنتی کامل و جامع را در میگیرد.

طراحی صفحات وبسایت کارریز
گل آوین

کاملا واکنشگرا

وبسایت کارریز کاملا واکنشگرا می باشد. شما به راحتی می توانید در تمامی دستگاه هایی که دارای مرورگر هستند، به وبسایت دسترسی داشته باشید. به خصوص برای دستگاه هایی که سیستم عامل آنها IOS میباشد.

متاسفانه ایران جز لیست تحریم شرکت اپل بوده و ما نمیتوانیم اپلیکیشن هایی که توسط اشخاص ایرانی ساخته می شوند را در  مارکت اصلی خود اپل (App Store) قرار دهیم.
پس بهترین راهکار، دسترسی داشتن به یک وبسایت واکنشگرا میباشد که سریع و بدون دردسر برای کاربران آماده ارائه خدمات باشد.

اگر قصد راه اندازی وبسایت برای کسب و کار خودتان را دارید، کافیست شماره خودتان را ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند و تمامی اطلاعات و مشاوره های لازم را در اختیارتان قرار دهند.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

ویژگی های وبسایت کارریز

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *