لوگوی وبسایت ایران امداد

وبسایت مرکز ایران امداد

مرکز ایران امداد به صورت تخصصی و شبانه روزی خدمات مربوط به اورژانس و انتقال بیمار را انجام می دهد. این مرکز با بهره گیری از نیروی مجرب و امکانات مدرن به انتقال بیماران بین بیمارستان و شهر ها می پردازد. همچنین با مراکز بیمه و بیمارستان های متعدد طرف قرارداد می باشد.

بررسی وبسایت مرکز ایران امداد

این وبسایت با استفاده از CMS (سیستم مدیریت محتوا) WordPress ساخته شده است. زمینه کاری مرکز ایران امداد ارائه خدمات اورژانس و انتقال بیمار بین بیمارستان و بین شهرها می باشد.
در وبسایت مرکز ایران امداد از یک قالب مدرن و بروز همراه با امکاناتی از جمله چت آنلاین، هاست اشتراکی و… بهره گرفته شده است.

صفحات وبسایت ایران امداد
گل آوین

کاملا واکنشگرا

وبسایت مرکز ایران امداد کاملا واکنشگرا می باشد. شما به راحتی می توانید در تمامی دستگاه هایی که دارای مرورگر هستند، به وبسایت دسترسی داشته باشید. به خصوص برای دستگاه هایی که سیستم عامل آنها IOS میباشد.

متاسفانه ایران جز لیست تحریم شرکت اپل بوده و ما نمیتوانیم اپلیکیشن هایی که توسط اشخاص ایرانی ساخته می شوند را در  مارکت اصلی خود اپل (App Store) قرار دهیم.
پس بهترین راهکار، دسترسی داشتن به یک وبسایت واکنشگرا میباشد که سریع و بدون دردسر برای کاربران آماده ارائه خدمات باشد.

اگر قصد راه اندازی وبسایت برای کسب و کار خودتان را دارید، کافیست شماره خودتان را ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند و تمامی اطلاعات و مشاوره های لازم را در اختیارتان قرار دهند.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

ویژگی های وبسایت مرکز ایران مداد

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *