لوگوی سایت آکادمی شهر املاک

وبسایت آکادمی شهر املاک

پورتال املاک یار، حاصل ۱۵ سال تجربه و کار با وبسایت در صنعت املاک و نظرات و دیدگاه های فعالین در این عرصه است؛ که با استفاده از دانش و تخصص مهندسین ماهر در زمینه برنامه نویسی، توانسته تمام نیازهای اصلی یک دفتر املاک را از مدیریت کارشناسان تا نحوه ارتباط با مشتریان، رفع کند و به آنان ابزاری قدرتمند برای مدیریت اطلاعات خود ارائه دهد.

بررسی وبسایت املاک یار

این وبسایت با استفاده از CMS (سیستم مدیریت محتوا) WordPress ساخته شده است. زمینه کاری آکادمی شهر املاک ارائه خدمات مربوط به خرید، فروش، رهن و اجاره ملک و همچنین ارائه آموزش های مرتبط در این راستا می باشد.
در وبسایت املاک یار از یک قالب مدرن و بروز همراه با هاست اشتراکی ، پنل کاربری و… بهره گرفته شده است که در مجموع یک وبسایت اینترنتی کامل و جامع را در میگیرد.

وبسایت آکادمی شهر املاک
وبسایت آکادمی شهر املاک

کاملا واکنشگرا

وبسایت آکادمی شهر املاک کاملا واکنشگرا می باشد. شما به راحتی می توانید در تمامی دستگاه هایی که دارای مرورگر هستند، به وبسایت دسترسی داشته باشید. به خصوص برای دستگاه هایی که سیستم عامل آنها IOS میباشد.

متاسفانه ایران جز لیست تحریم شرکت اپل بوده و ما نمیتوانیم اپلیکیشن هایی که توسط اشخاص ایرانی ساخته می شوند را در  مارکت اصلی خود اپل (App Store) قرار دهیم.
پس بهترین راهکار، دسترسی داشتن به یک وبسایت واکنشگرا میباشد که سریع و بدون دردسر برای کاربران آماده ارائه خدمات باشد.

اگر قصد راه اندازی وبسایت برای کسب و کار خودتان را دارید، کافیست شماره خودتان را ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند و تمامی اطلاعات و مشاوره های لازم را در اختیارتان قرار دهند.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

ویژگی های وبسایت شهر املاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *