لوگوی وبسایت کاررریز

اپلیکیشن کارریز

اپلیکیشن کارریز با فراهم کردن امکان ایجاد ثبت درخواست خدمات بصورت آنلاین و بدون واسطه را زمینه ای را فراهم ساخته است تا کاربران بتوانند با متخصص مد نظر خود ارتباط برقرار کنند. همچنین متخصصان میتوانند برای فعالیت بصورت پروژه ای در کارریز ثبت نام نمایند.

بررسی اپلیکیشن کارریز

اپلیکیشن کارریز در دو نسخه متفاوت طراحی شده است.

نسخه اول برای کاربر با عنوان “خدمات دهی آنلاین” می باشد. مشتریان می توانند با مراجعه به این اپلیکیشن هر گونه درخواست خدماتی و فنی خود را به صورت آنلاین ثبت نموده و درخواست متخصص نمایند.

نسخه دوم با عنوان “متخصصین” مربوط به اشخاص خبره و فنی در زمینه های مختلف خدماتی می باشد. متخصصین پس از ثبت نام در کارریز می توانند وارد پنل کاربری خود شوند و درخواست های ثبت شده را مشاهده نموده و با توجه به شرایط اعلام آمادگی نمایند.

طراحی اپلیکیشن موبایل

اپلیکیشن کارریز ویژه ارائه خدمات آنلاین

این اپلیکیشن مخصوص سیستم عامل اندروید با زبان برنامه نویسی “دارت” و فریم ورک “فلاتر” به صورت اختصاصی طراحی شده است.

کاربر با مراجعه به اپلیکیشن می تواند در تمامی زمینه های فنی و خدماتی درخواست خود را به صورت آنلاین و به آسانی هرچه تمام تر، ثبت کند. متخصصین هر رشته که از قبل در یکی از شعب شرکت کارریز به صورت حضوری ثبت نام کرده اند، با مشاهده درخواست جهت ارائه سرویس اقدام می نمایند.

اپلیکیشن کارریز ویژه متخصصین

مخاطبین شرکت کارریز دو دسته هستند: دسته اول افرادی هستند که برای انجام امور خدماتی نیاز به متخصص دارند و دسته دوم متخصصینی هستند که خدمات را ارائه می دهند.

این اپلیکیشن جهت متخصصین شرکت کارریز به صورت اختصاصی با زبان برنامه نویسی “دارت” و فریم ورک “فلاتر” برای سیستم عامل اندروید طراحی شده است.

متخصصین پس از ثبت نام حضوری در شرکت کارریز و تایید صلاحیت وارد پنل کاربری خود در این اپلیکیشن می شوند و با بررسی درخواست ها به ارائه سرویس مرتبط با رشته خودشان می پردازند.

میخوای اپلیکیشن سفارش بدی؟

شماره همراه خودتان را ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند و تمام راهنمایی ها و مشاوره های لازم جهت طراحی اپلیکیشن رو به صورت رایگان در اختیارتون قرار بدن.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *