لپتاپ معرفی وبسایت شرکتی

طراحی وبسایت شرکتی

وبسایت خوب معرف هویت و برند شماست

درخواست مشاوره رایگان دارم

شماره خود را ثبت کنید تا ما با شما تماس بگیرند

ثبت شماره همراه

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
لپتاپ معرفی وبسایت شرکتی

به شرکت خود هویت ببخشید!

شما میتوانید با داشتن یک وبسایت عالی، به شرکت خود هویت ببخشید و کالا و خدمات خودتان را به راحت ترین روش به فروش برسانید و آنها را پشتیبانی کنید. شما میتوانید برای قرار دادن تخصص و مقالات خود در وبسایت از بخشی که تیم وبداتیس برای شما مد نظر گرفته است استفاده کنید و تخصص خودتان را به بهترین شکل و به صورت گرافیکی و زیبا معرفی کنید.

ویژگی های یک سایت شرکتی خوب چیست؟

روند طراحی سایت به چه صورت است؟

تیم وبداتیس با بررسی دقیق روند کسب و کار شما با قرار دادن یک وبسایت حرفه ای در اختیارتان به شما کمک میکند و کالا و خدمات خود را به فروش برسانید. پس از طراحی سایت در دو جلسه حضوری آموزش های مدیریت های سایت به شما داده میشود که خودتان سایت خود را مدیریت کنید و وابسته به شخص دیگری نباشید و از یک سال پشتیبانی فنی رایگان که در صورت به وجود آمدن هر گونه مشکل در روند وبسایت  سریعا آن را رفع کنیم لذت ببرید.

مشاوره رایگان

شماره خود را ثبت کنید تا ما با شما تماس بگیرند

ثبت شماره همراه

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

مزایای داشتن وبسایت شرکتی

وقتی شما برای شرکت خود وبسایتی را راه اندازی میکنید و محصولات و توضیحات محصولات خودتان را داخل وبسایت قرار میدهید و آنها را  پشتیبانی میکنید در واقع با این کار باعث برقرار شدن ارتباط دو طرفه بین خودتان و مشتریانتان میشوید که در نهایت این کار باعث جذب اعتماد مشتریان خواهد شد مزایای بعدی که میتوان مورد بررسی قرار داد معرفی همگانی شرکت در سر تا سر جهان مورد دیگریست که وب سایت شما در سر تا سر جهان قابل دسترس خواهد بود و مشتریان میتوانند به راحتی با شما ارتباط بر قرار کنند.

شبکه های اجتماعی

درست است که طراحی وبسایت شرکتی معرف همگانی شما است ولی شما این را فراموش نکنید که شما باید از هر پلتفرمی که کاربران زیادی دارد مانند: اینستاگرام، تلگرام و… استفاده کنید و محصولات خود را به نمایش بگذارید و با کاربران خود تعامل بالایی را ایجاد کنید که تیم وبداتیس شما را در این مسیر همراهی خواهد کرد. 

برخی از نمونه کار های ما

وبداتیس چه نکاتی را در طراحی رعایت میکند؟

تیم وبداتیس با استفاده کد نویسی بروزی که انجام می دهد و با رعایت تمام پروتکل های کد نویسی از هک و نفوذ به سایت جلوگیری میکند مسئله بعدی در طراحی سایت واکنشگرا یا همان ریسپانسیو بودن وبسایت میباشد که در تمامی دستگاه ها وبسایت شما به خوبی بارگذاری شود. در طراحی سایت انواع صفحات اعم از صفحه تماس با ما، درباره ما، محصولات، وبلاگ، مقالات، و… برای شما طراحی میشود که کسب و کار شما به خوبی معرفی شود.